تور خارجی و تور داخلی ارزان قیمت در توریابی
لذت خریدهای رنگارنگ در سرزمین جادویی هندوستان!

لذت خریدهای رنگارنگ در سرزمین جادویی هندوستان!

۱۳۹۵/۱۲/۰۴

در تور هند چه چیزهایی را بخریم؟!


هند سرزمین هفتاد و دو ملت و کشوری که قدم به قدم آن را باورهای گوناگون و عجایب بسیاری در برگرفته، یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری برای ایرانیان است. بدون شک تور هند بدون خرید سوغاتی های رنگارنگ و وسایل خوش قیمت بسیار دور از ذهن است.
چرا باید در تور هند حتماً خرید کرد؟ زیرا خرید اجناس ارزان در هند و خرید سوغاتی های زیبا و متنوع در تور هند بسیار مفرح است. همچنین شما با هر بودجه ای که باشید و هر کلاس توری که انتخاب کنید امکان خرید برایتان فراهم است.

از دهلی چی بخریم؟ چه اجناسی در دهلی قیمت مناسبی دارند؟


در تور هند چه چیزهایی را بخریم؟!


زیاد نگران نباشید چراکه گزینه های زیادی برای خرید در تور هند دارید. اگر هدفتان خرید وسایل الکترونیکی در تور هند است می توانید به بازار زیرزمینی پالیکا بروید و از قیمت ارزان وسایل الکترونیکی در دهلی شگفت زده شوید. شما همچنین می توانید در محله کانات و در کنار سیرک کانات با فروشندگان زیادی برخورد کنید و برای خریدتان چانه بزنید تا به قیمت مناسب خود خرید نماید. انتخاب-های شما برای خرید به قدری زیاد و متنوع هستند که باید حتماً برای خرید برنامه ریزی کنید زیرا مراکز خرید هند بسیار متنوع و فراوان اند.
اگر به دنبال خرید اجناس با کیفیت مناسب در هند هستید می توانید به بوتیک ها در محله های دهلی سری بزنید و اجناس اصل و برند را خریداری کنید. مثلاً می توانید برای خرید لباس های برند در هند، برندهایی مانند آدیداس، بنتلی، لی، لویی فیلیپ، نایک و بسیاری از مارک های دیگر را پیدا کنید و بخرید. حتماً به چرم هایی که برای فروش هستند، توجه کنید. البته قیمت در بوتیک ها ثابت است و جایی برای چانه زنی نیست.
در مغازه های دهلی می توانید بسیاری از اجناس مارک دار را پیدا کنید که توسط کارخانه های محلی و برای فروش عمده در منطقه تولید شده اند؛ اما دقت کنید محبوب ترین برندها هم می توانند خیلی ارزان باشند و شما این امکان را دارید که جنس های اصل را با قیمت پایین خریداری کنید. بهترین فصل ها برای خرید، ماه آگوست (شهریور) و ماه فوریه (اسفند) و جشنواره پاییزی دهلی است.

مرکز خرید دیلی هت دهلی نو


 خرید دیلی هت دهلی نو

ازکجا لباس و پوشاک محلی هندی بخریم؟
در این مرکز خرید مجموعه ای از جواهرات، فرش و انواع زیرانداز، روسری های رنگارنگ، سنگ های باارزش و لباس های ابریشمی و نقره ای برای شما فراهم هستند. در این مکان می توانید انواع پارچه ها، لباس ها و روسری های محلی هند را بخرید. علاوه بر آن با گشت وگذار در اینجا بیشتر با فرهنگ این کشور زیبا آشنا خواهید شد.
همچنین به شما اکیداً توصیه می کنیم در طول زمان خرید در هند به خیابان بابا خاراک دهلی نو سری بزنید. این بازار یکی از مهم ترین مراکز خرید دهلی نو می باشد که در نزدیکی پارلمان هند واقع شده و از مراکز ویژه فروش لباس ها و روسری های هندی است.

مرکز خرید کرافت مارکت بمبئی هند


کرافت مارکت بمبئی هند 


از مراکز خرید هند می توان به بازار کرافت مارکت اشاره کرد. بازار کرافت مارکت از قدیمی ترین بازارهای خرید بمبئی هند است. این مزیتی گران بها است چراکه تعداد زیادی فروشگاه برای فروش اقلام مختلف در خود جای داده و همچنین فروشگاه های مناسبی برای خرید محصولات سنتی هند دارد. علاوه بر بازار تاریخی کرافت مارکت در شهر بمبئی، بازارهای متعددی وجود دارند که اغلب به فروش منسوجات، پوشاک، صنایع دستی، مصنوعات و زیورآلات طلا و نقره و غیره در این شهر بزرگ، پرجمعیت و پررونق اشتغال دارند. شهر بمبئی به عطر دهن العود، عود، صندل، مشک و عنبر مشهور است و سوغات بمبئی را می-توانید در بازارهایی از این قبیل تهیه کنید. چه در قسمت های مدرن و چه در بازارهای سنتی و محلی طیف وسیعی از اجناس هندی برای شما فراهم است.

بهترین مکان برای خرید لوازم آرایشی هند کجاست؟


بهترین مکان برای خرید لوازم آرایشی هند

خرید لوازم آرایشی در تور هند!
شاید این سؤال برایتان پیش بیاید که چه لوازم آرایشی در هند محبوب اند؟ محبوب ترین برند لوازم آرایشی هند، هیمالیا، تاج و سواتی هستند. در دهلی شما می توانید این لوازم بهداشتی را خیلی ارزان تهیه کنید. حتماً روغن های طبیعی هندی را که به جای لوسیون های بدن استفاده می شوند، خریداری کنید. می توانید این روغن ها را که دارای دستور ساخت خانگی هستند، با قیمتی خیلی ارزان معادل یک یا دو دلار بخرید.
نمایشگاه خرید لوازم آرایشی هند!
برای خرید لوازم آرایشی عمده در هند و یا گرفتن راهکارهای جدید آرایشی می توانید از فرصت شرکت در نمایشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی دهلی (Cosmo Tech Expo) استفاده نماید.
این نمایشگاه مطرح ترین مکان برای تجارت لوازم آرایشی هند با 250 غرفه می باشد که در تمامی بخش های صنعت زیبایی از قبیل بسته های زیبایی، مواد سازنده، عطر و اسانس، ماشین آلات تولید محصولات زیبایی، اسپری و برچسب خصوصی فعالیت دارند. شرکت در این نمایشگاه برای همه تولیدکنندگانی که در پی آشنایی با محصولات جدید، مقررات تجاری و تحولات بازار هستند جزو ضروریات است. این نمایشگاه تجاری صرفاً اختصاص به صنعت مراقبت های شخصی دارد و با شرکت در آن می توانید با محصولات و خدمات جدید در صنعت زیبایی هند آشنا شوید؛ بنابراین زمان تور هند خود را طوری تنظیم کنید تا فرصت شرکت در این نمایشگاه ویژه را از دست ندهید.
۱۳۳۴ ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ منابع : فاینداتور / فاینداتور
نظرات کاربران
دیدگاه
Loading