تور پاتایا ( تور تایلند، تور پاتایا ارزان و مناسب ) توریابی

 
 
 
 
 
 
 
 

تور پاتایا

  • عنوان
  • قیمت از
  • اقامت
  • تاریخ
  • آژانس
  • تلفن
  • نوع سفر

جاذبه‌های گردشگری پاتایا!

شهر ساحلی پاتایا تایلند در تمام دنیا به بهترین محل برای زندگی شبانه و خوش گذرانی معروف است. این شهر جاذبه های گردشگری زیادی مثل دهکده فیل های پاتایا، بازار شناور و ... رو در خود جای داده و همچنین ساحل جامتین مشهور در سه کیلومتری این شهر قرار دارد!
فقط با خرید یک تور پاتایا بانکوک و یا تور پاتایا قیمت مناسب لذت بازدید از تمام جاذبه‌های توریستی پاتایا را تجربه خواهید کرد! بنابراین در ادامه با توریابی همراه باشید تا توریستی ترین جاهای دیدنی پاتایا را بشناسید!

بازار شناور پاتایا (Pattaya floating market)


بازار شناور پاتایا


بازار روی آب تایلند یکی از جذاب ترین مراکز خرید پاتایا است. شما می توانید یک قایق کرایه کنید و از این بازار بازدید کنید و از اجناس خرده‌ریز و میوه ها و خوراکی های تازه و غذاهای تایلندی در این بازار بزرگ خرید کنید! ساعات کار بازار شناور پاتایا از ۹ صبح تا ۸ شب است.

پاتایا واکینگ استریت (Pattaya walking Street)


پاتایا واکینگ استریت


خیابان واکینگ استریت پاتایا تایلند شلوغ‌ترین و بزرگ ترین مرکز در تایلند برای پارتی و خوش گذرانی در شب های پاتایا است. می‌توان گفت این خیابان در بین جاهای دیدنی تایلند پاتایا از همه پرطرفدارتر است! زندگی شبانه در این بخش از پاتایا جریان دارد. با خرید یک تور تایلند قیمت مناسب لذت زندگی شبانه در تایلند را تجربه کنید!

جزیره مرجانی پاتایا (Coral Island)


جزیره مرجانی پاتایا


جزیره مرجان تایلند از جذابیت های طبیعی پاتایا است که حتماً باید یک روز کامل را در تور پاتایا به آن اختصاص دهید. بازدید از زیبایی های جزیره به همراه غواصی، قایق سواری، ماهیگیری و یک ناهار خوشمزه در تور جزیره مرجان گنجانده شده! ارزان ترین قیمت تور جزیره مرجان پاتایا از ۵۰۰ هزار بات شروع می شود و تا ۲۰۰۰ بات تایلند ادامه دارد.

معبد خاستگاه حقیقت (Sanctuary of Truth)


معبد خاستگاه حقیقت


معبد خاستگاه حقیقت یکی دیگر از جاذبه های پاتایا است که به خاطر معماری منحصربه فردش حتماً ارزش دیدن دارد. ساختمان بزرگ معبد تماماً از چوب ساخته شده و ۱۰۵ متر ارتفاع دارد و سراسر آن را مجسمه های هندو و بودا در برگرفته است!

شهربازی پاتایا و پارک آبی پاتایا


شهربازی پاتایا و پارک آبی پاتایا


پارک آبی کارتون نتورک پاتایا (Cartoon Network Amazone) اولین پارک آبی در جهان است که با تم کارتونی ساخته شده! در پارک آبی پاتایا سرسره های مهیج، رفتینگ، موج سواری و نمایش های زنده همگی تم شخصیت های معروف کارتونی مثل بن تن، جانی براو و ... را دارند!
قیمت بلیط پارک آبی پاتایا ۱۶۰۰ بات برای بزرگ‌سالان و ۱۳۰۰ بت برای بچه ها است!

پارک آبی جدید پاتایا به اسم پارک آبی رامایانا پاتایا (Ramayana) بزرگ ترین و مهیج ترین پارک آبی در سراسر جنوب شرقی آسیا است و چون مثل یک شهر بزرگ است تمام تفریحات آبی جدید که تصورش را بکنید در خودش گنجانده! قیمت بلیط پارک آبی پاتایا ۱۱۹۰ بات برای بزرگ‌سالان و ۸۹۰ برای کودکان است همچنین با پرداخت ۶۰۰ بات بطور جداگانه می توانید بدون ایستادن در صف از پارک لذت ببرید!

شوی کاباره تیفانی (Tiffany Cabaret Show)


شوی کاباره تیفانی


این نمایش زیبا رقص سنتی تایلند با لباس سنتی را برای شما به نمایش می‌گذارد و از دیدنی ترین شوها در تور تایلند است.

تپه بودای بزرگ (Big Buddha Hill)


تپه بودای بزرگ

بزرگ‌ترین مجسمه بودا در منطقه بین پاتایا و ساحل جامتین قرار دارد! این مجسمه ۱۸ متری به همراه چندین مجسمه زیبای دیگر در یک باغ معبد بسیار زیبایی را تشکیل دادند که در بین توریست ها خیلی طرفدار دارد.

اگر تور پاتایا نوروز ۹۶ را برای سفر انتخاب کرده اید و یا در هر زمانی که به فکر خرید تور پاتایا لحظه آخری، تور پاتایا ارزان قیمت هستید تنها کافی است با آژانس های تایلند توریابی تماس بگیرید!