تور خارجی و تور داخلی ارزان قیمت در توریابی
از دریاچه مصنوعی فشافویه چه می دانید؟

از دریاچه مصنوعی فشافویه چه می دانید؟

دریاچه مصنوعی فشافویه

اگر مایل هستید که در تعطیلات عید نوروز کمی از پایتخت دور شوید و در عین حال بتوانید از طبیعت و زیبایی هایش لذت ببرید، دریاچه‌ی فشافویه یکی از پیشنهادات توریابی برای شماست.
دریاچه‌ی فشافویه جزو شهر ری است و باید از جاده قم به آن برسید. این دریاچه مصنوعی می‎باشد و اگر بخواهیم صادقانه بیان کنیم، آب تمیزی ندارد اما به دلیل وجود ماهی در آن و امکانات و تجهیزاتی که در اطرافش به گردشگران ارائه می‌شود، همواره افراد بسیاری آن را برای گشت و گذار و تفریح انتخاب می‌کنند.
می‌توان گفت که درواقع دریاچه فشافویه در سال 1387 خورشیدی مورد بهره‌برداری قرار گرفت و به یکی از تفریحگاه‌های نزدیک به تهران تبدیل شد. مساحت این دریاچه در حدود 7 هکتار است و در فصل‌های تابستان و بهار به صورت تقریبی 200 تا 300 نفر در روز از آن دیدن می‌کنند.
در کنار دریاچه فشافویه یک باشگاه وجود دارد که گردشگران می‌توانند در آن استراحت کرده یا لباس خود را تعویض کنند. همچنین کافه‌‌هایی نیز در جوار این دریاچه وجود دارند که چای و قلیان در اختیار گردشگران قرار می‌دهند. گردشگران به فشافویه می‌روند تا از امکانات تفریحی آن استفاده نمایند، سرگرمی‌هایی چون:
• جت اسکی
• کایاک
• ماهیگیری
• فلای بُرد
• اسکی روی آب (ویک بُورد)
پیشنهاد می‌کنیم که اگر اهل پیکنیک هستید با خود یک زیر انداز نیز همراه داشته باشید اما لازم نیست که تمامی خوراکی‌های مورد نیازتان را همراه ببرید زیرا در کنار دریاچه یک بوفه نیز وجود دارد. ناگفته نماند که فشافویه دارای پارکینگ نیز هست بنابراین در رابطه با جای پارک برای اتومبیلتان نیز نگران نباشید.
برای کسب اطلاعات بیشتر یا هرگونه سوالی با شماره های زیر تماس بگیرید:
۵۶۲۵۹۲۲۶
۸۸۴۰۰۳۹۲
۰۹۱۲۸۴۸۲۶۹۵

آدرس دریاچه فشافویه

تهران، جاده قم، شهر ری، جاده وهن آباد- رباط کریم، دریاچه فشافویه

 

 

 

 

 

۱۳۴۷ منابع : فاینداتور / فاینداتور
نظرات کاربران
دیدگاه
Loading