تور خارجی و تور داخلی ارزان قیمت در توریابی

تور مالزی نوروز


یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری که در دنیا محبوبیت بسیاری دارد، کشور مالزی است. اهالی این کشور صنعتی به توریست ها اهمیت بسیاری داده و بسیار مهمان نواز هستند. کشف دیدنی های مالزی برای گردشگران بسیار شیرین است. شما نیز با تور مالزی نوروز 97 را به خاطراتی جذاب و شگفت انگیز برای خود و همراهانتان تبدیل کنید.

نقاط دیدنی کشور مالزی

 

کشور مالزی مناطق دیدنی و گردشگری فراوانی دارد. از بناهای تاریخی گرفته تا طبیعت سرسبز و مراکز تفریحی، همه را می توانید در مالزی بیابید. پولااو تیومان: یک جزیره کوچک و بی نهایت زیبا که محل مناسبی برای غواصی می باشد.
برج های دوقلوی پتروناس: بلندترین برج های دوقلو در سراسر جهان که در طبقات چهل و یکم و چهل و دوم توسط یک پل به یکدیگر متصل شده اند.
سپیلوک: در حقیقت یک مرکز توان بخشی برای اورانگوتان های بی سرپرست است! در این مرکز از بچه اورانگوتان ها محافظ کرده و آنان را آماده بازگشت به محیط طبیعی می نمایند.

 

 

غار مولو: غار زیرزمینی بسیار عجیب و زیبا که دارای یکی از بزرگترین اتاق های غاری در سراسر دنیا است.
پارک پروانه: مجموعه عظیمی از 120 گونه متفاوت از پروانه های زنده و بسیار خاص که در کنار برخی دیگر از انواع حشرات نظیر هزارپا و عنکبوت های عظیم الجثه مالزیایی نگهداری می شوند.
آکواریوم کوالالامپور: آکواریومی بسیار عظیم که محل زندگی 5000 نوع متفاوت از آبزیان مناطق حاره ای می باشد. این آکواریم همچنین شامل یک تونل 90 متری شیشه ای در زیر آب و برنامه های متنوعی مانند تماشای غذا دادن به کوسه ها و... است.
جرج تاون اینر سیتی: محله ای با معماری بی نظیر که به افتخار جرج سوم به این نام خوانده می شود. سعی کنید بازدید از جرج تاون را به شب موکول نمایید، زیرا این شهر در هنگام شب بسیار دیدنی می شود.
مونت کینا بالو، برج کی ال، محله چینی ها، بوکیت بینتانگ، موزه ملی مالزی، موزه هنرهای اسلامی مالزی، لنکاوی، تامان نگارا، مسجد نگارا،جزایر پرهنتیان، ارتفاعات کامرون و... سایر اماکن دیدنی و بسیار زیبای مالزی هستند که پیشنهاد می کنیم در سفر نوروزی خود به مالزی از آن ها بازدید فرمایید.

خوراکی های کشور مالزی

 

 

مردم کشور مالزی نیز مانند مردم سراسر جهان خوراکی های مخصوص به کشور خود را میل می نماید. در ادامه با برخی از غذاهای کشور مالزی که به مذاق ایرانیان خوش طعم است آشنا می شویم.
ناسی داگانگ: یک صبحانه بسیار خوش طعم متشکل از برنج بخارپز شده در شیر نارگیل، تخم مرغ آب پز، کاری ماهی، ترشی های گیاهی و... سانگ ها نودلز: ترکیبی از رشته فرنگی، میگو و تخم مرغ آب پز به همراه مقدار زیادی روغن.
ساتای: تکه هایی از گوشت مرغ، گاو یا گوسفند که در ادویه جات مختلف مزه دار شده و کباب می شود. سپس به همراه سس سرو می گردد.
ناسی لماک: برنج پخته شده در شیرنارگیل، نوعی سس تند، روغن بادام، تخم مرغ آب پز، برش های خیار، آنچوی سرخ شده و... که معمولا بجای بشقاب در برگ موز سرو می شود.

Loading