تور خارجی و تور داخلی ارزان قیمت در توریابی

تور بانکوک

جاذبه‌های گردشگری

بانكوك كجاست؟ شهر بانکوک پایتخت تایلند و توریست پذیرترین شهر جهان است! بانکوک مناطق دیدنی زیادی را در خود جای داده که با خرید یک تور تایلند ارزان قیمت لذت بازدید از آن ها را به دست خواهید آورد!
در ادامه همراه با توریابی با پرطرفدارترین مناطق دیدنی بانکوک آشنا خواهید شد!

'گردشگری بانکوک

بازار چاتوچاک بانکوک، مرکز خرید پلاتینیوم در بانکوک و مرکز خرید mbk بانکوک از بهترین مراکز خرید تایلند هستند که در بانکوک قرار دارند! قیمت های مناسب و تنوع اجناس این مراکز باعث شهرتشان در بین توریست ها شده! در کل بانکوک بهترین گزینه برای خرید کردن در تور تایلند برای شما است!

پارک آبی سیام بانکوک (Siam Park City)سیام پارک بانکوک یکی از مراکز تفریحی بانکوک است که علاوه بر پارک آبی سیام یک شهربازی هم در آن وجود دارد. همچنین علاوه بر گرداب ها و سرسره های هیجان‌انگیز این پارک یک قسمت هم برای اسپا و ماساژ تایلندی در نظر گرفته شده است!

شهربازی بانکوک (Bangkok dream world)

شهربازی بانکوک


پارک دریم ورلد بانکوک برای کسانی اهل تفریح و هیجان زیاد هستند بهشت به حساب می آید! این شهربازی مثل یک شهر بزرگ با چهار قسمت مختلف است. یک قسمت از پارک دریم ورلد بانکوک دقیقاً شبیه خیابان اصلی شهربازی دیزنی لند آمریکا ساخته شده! بزرگ‌ترین و هیجان انگیزترین قسمت پارک که بیشترین جاذبه های تفریحی را دارد ادونچر لند (Adventure Land) است!

باغ وحش بانکوک


باغ وحش دوزیت بانکوک (Dusit Zoo) و سافاری پارک تایلند (Safari world) از معروف‌ترین مراکز دیدنی بانکوک هستند.

قیمت بلیط باغ وحش دوزیت بانکوک برای بچه ها 50 بات و برای بزرگ‌ترها 100 بات می باشد که خیلی ارزان است! دوزیت بانکوک قدیمی ترین باغ وحش تایلند است و نمایش شیر دریایی و میمون و زرافه و فلامینگو و... خیلی سرگرمتان می‌کند مخصوصاً برای بچه ها خیلی خوب است!

اگر باغ وحش را دوست ندارید سافاری پارک بانکوک برای شما یک مکان منحصربه فرد خواهد بود! صدها نوع حیوان در محوطه سافاری ورلد آزادانه گردش می کنند و از نزدیک با آن ها در تماس خواهید بود. قیمت بلیط سافاری بانکوک در حدود 1700 بات می باشد!
پرندگان رنگارنگ و عجیب استوایی، نمایش بوکس اورانگوتان ها و در آخر یک ناهار کامل و خوشمزه در رستوران سافاری پارک تایلند یک روز عالی را برای شما رقم می زنند!

شام در کشتی بانکوک (dinner cruise Bangkok)


شام در کشتی بانکوک

تور کشتی بانکوک روی رودخانه های مختلف برگزار می شود که هر کدام چشم‌انداز و جذابیت های خودشان را دارند. قیمت شام در کشتی بانکوک از 37 دلار تا 95 دلار متغیر است! معروف‌ترین تور کشتی تایلند روی رودخانه چائوپرایا برگزار می شود. در تور کشتی یک شام خوشمزه با منوی متنوع نوش جان می کنید و از تماشای زیبایی های اطرافتان لذت می برید پس این تفریح را در تور بانکوک هرگز از دست ندهید!

بعد از دیدن این همه جاذبه برای خرید تور تایلند قیمت مناسب و یا تور تایلند لحظه آخری و گرفتن بهترین خدمات فقط کافی است با آژانس های تایلند توریابی تماس بگیرید!


قیمت تور بانکوک، تور بانکوک، تور ارزان بانکوک
Loading