innerbanner

وبلاگ

آنتالیا بهترین مقصد سفر نوروز 99

با نزدیک شدن به نوروز ۱۳۹۹ خورشیدی بازهم بوی عید و تعطیلات خاره انگیز این دوران به مشام می رسد. تعطیلی ادارات و کسب و کارها و مراکز آموزشی سبب می شوند که عبارت تعطیلات عید با سفر عجین شود. اگر شما هم علاقه مند هستید که امسال در نوروز تجارب جدید کسب کنید اما نمی دانید با وضعیت اقتصادی فعلی چه مقصدی مناسب است با ما همراه باشید.

نویسنده : زهرا میرزایی  
۱۳۹۸/۱۱/۱۵
جزایر پرنس استانبول(Princes Islands)

استانبول شهری شلوغ با جاذبه‌های مختلف و رنگارنگ است که هر سال گردشگران بسیاری آن را به عنوان مقصد سفر انتخاب می‌کنند. جاذبه‌های تفریحی، بناهای باستانی و مراکز خرید رنگارنگ همیشه مملو از جمعیت گردشگران هستند. یکی از رویایی ترین مکان‌های استانبول که روزی به‌یادماندنی را برایتان رقم خواهد زد جزایر پرنس است. با توریابی همراه باشید تا بیشتر با این جزایر زیبا آشنا شوید.

نویسنده : اعرجها  
۱۳۹۸/۰۷/۱۳
سفرنامه پکن

پکن پایتخت تاریخی کشور چین است. این شهر شش سایت تاریخی دارد که نامشان در فهرست جهانی میراث یونسکو ثبت شده‌اند؛ با من باشید و به پکن سفر کنید.

نویسنده : تحریریه توریابی  
۱۳۹۸/۰۵/۳۰
سنگاپور
کشور سنگاپور در طول دو قرن اخیر تغییرات شگرف و باورنکردنی داشته است و همین ویژگی باعث جذب گردشگران و علاقه مندان به تور سنگاپور شده است.
نویسنده : اعرجها  
۱۳۹۸/۰۵/۲۷
گذری در شهرهای آبی باستانی چین
سفر به چین، پرجمعیت‌ترین کشور دنیا با جاذبه‌های تاریخی و تفریحی فراوانش بی‌شک گزینه مناسبی برای شما خواهد بود.
نویسنده : اعرجها  
۱۳۹۸/۰۵/۲۲
17 حقیقت جالب درباره سنگاپور
سنگاپور یکی از مدرن ترین، ثروتمندترین و متمدن ترین کشورهای دنیاست. کشوری که برای کوچک ترین رفتارها قانون وجود دارد و قانون توسط شهروندان و گردشگران رعایت میشود. 
نویسنده : لیلا ایلچی  
۱۳۹۸/۰۵/۱۵
باقلوای استانبول دسری جادویی -Baklava
باقلوا دسر لایه‌لایه و محبوبی است که در استانبول ترکیه متولد شده است. بی‌شک اصیل‌ترین باقلواها را در استانبول، محل پیدایش این دسر جادویی خواهید یافت.
نویسنده : اعرجها  
۱۳۹۸/۰۴/۲۲
ترفندهای گردشگران حرفه‌ای
گردشگران حرفه‌ای برای اینکه سفر خوب و راحتی داشته باشند و بیشترین لذت را از سفر ببرند ترفندهایی را به کار می‌برند. برخی از این ترفندها بسیار ساده هستند اما تأثیر زیادی بر روی کیفیت سفر می‌گذارند.
نویسنده : اعرجها  
۱۳۹۸/۰۴/۱۹
روستای ویسر و زیبایی‌های کشف نشده اش
ویسر روستایی بی نظیر و زیبا در جاده چالوس است که طبیعتی بکر دارد. سفر و اقامت در این روستا بسیار ساده و آسان است.
نویسنده : اعرجها  
۱۳۹۸/۰۴/۰۶
تکسیم در استانبول
منطقه تکسیم در بخش اروپایی ترکیه قرار دارد و معروفترین و پر جاذبه ترین منطقه ترکیه است. اکثر برند های معرف در میدان تکسیم شعبه ای دارند. مجلل ترین رستورانها، مراکز خرید و سینما و تئاتر ها و همچنین دیسکوها در این منطقه قرار دارند.
نویسنده : تحریریه توریابی  
۱۳۹۸/۰۳/۲۵