innerbanner

وبلاگ

باقلوای استانبول دسری جادویی -Baklava
باقلوا دسر لایه‌لایه و محبوبی است که در استانبول ترکیه متولد شده است. بی‌شک اصیل‌ترین باقلواها را در استانبول، محل پیدایش این دسر جادویی خواهید یافت.
نویسنده : اعرجها  
۱۳۹۸/۰۴/۲۲
ترفندهای گردشگران حرفه‌ای
گردشگران حرفه‌ای برای اینکه سفر خوب و راحتی داشته باشند و بیشترین لذت را از سفر ببرند ترفندهایی را به کار می‌برند. برخی از این ترفندها بسیار ساده هستند اما تأثیر زیادی بر روی کیفیت سفر می‌گذارند.
نویسنده : اعرجها  
۱۳۹۸/۰۴/۱۹
روستای ویسر و زیبایی‌های کشف نشده اش
ویسر روستایی بی نظیر و زیبا در جاده چالوس است که طبیعتی بکر دارد. سفر و اقامت در این روستا بسیار ساده و آسان است.
نویسنده : اعرجها  
۱۳۹۸/۰۴/۰۶
تکسیم در استانبول
منطقه تکسیم در بخش اروپایی ترکیه قرار دارد و معروفترین و پر جاذبه ترین منطقه ترکیه است. اکثر برند های معرف در میدان تکسیم شعبه ای دارند. مجلل ترین رستورانها، مراکز خرید و سینما و تئاتر ها و همچنین دیسکوها در این منطقه قرار دارند.
نویسنده : تحریریه توریابی  
۱۳۹۸/۰۳/۲۵
دانستنی‌هایی درباره سنگاپور
سنگاپور با باغ‌های سبز و جنگل‌های انبوهی که دارد و چشم‌انداز زیبای خلیج مارینا، کشوری بی‌نظیر و محبوب گردشگران است.
نویسنده : اعرجها  
۱۳۹۸/۰۳/۲۲
ویزای شینگن
پیمان شینگن بین ۲۲ کشور عضو اتحادیه اروپا و ۴ کشور عضو انجمن تجارت آزاد اروپا (EFTA)بسته‌شده است. در این پیمان این کشورها توافق کرده‌اند تا مانند یک کشور باشند و شهروندانشان به‌راحتی بتوانند در تمام این کشورها سفر کنند.
نویسنده : تحریریه فاینداتور  
۱۳۹۸/۰۳/۱۸
جشن و فستیوال های معروف تایلند
تایلند سرزمین عجایب است و سالانه گردشگران بسیاری از سراسر دنیا به این کشور سفر می‌کنند. به‌خصوص تورهای پاتایا و تورهای بانکوک بیشتر مورد توجه گردشگران قرار می‌گیرند ...
نویسنده :  
۱۳۹۸/۰۳/۱۳
آب و هوای استانبول در طول سال
موقعیت جغرافیایی شهر استانبول به گونه ای است که از یک سو در کنار دریا است و از سوی دیگر بر روی بلندی قرار گرفته است و آب و هوای متنوعی دارد.
نویسنده : اعرجها  
۱۳۹۸/۰۳/۰۵
جزیره ی مصنوعی نخل دبی
جزایر مصنوعی نخل دبی در نزدیکی ساحل جمیرا قرار دارد و به همین سبب آن را نخل جمیرا می نامند که تا سال۲۰۰۷ بزرگترین جزیره مصنوعی در جهان بود.
نویسنده : ایلچی  
۱۳۹۸/۰۲/۳۰
زندگی شبانه در تهران
مطالعات اولیه زیست شبانه برای شهر تهران اولین بار در سال ۱۳۹۳ انجام گرفته و موضوعات تفرجی، خدماتی و اشتغال در آن پیش بینی شده است.
نویسنده : اعرجها  
۱۳۹۸/۰۲/۱۷