تور خارجی و تور داخلی ارزان قیمت در توریابی
تله کابین آنتالیا

تله کابین آنتالیا

تله کابین آنتالیا

آنتالیا یکی از بهترین شهرهای ترکیه است که اغلب مسافران آن را اروپائیان و ایرانیان تشکیل می دهند و همچنین از آسانترین روش ممکن،تور آنتالیا استفاده می کنند. این شهر به دلیل داشتن هتلهای پنج ستاره یو آل به شهرت رسید، به این معنا که میهمانان هتلها می توانند تمامی وعده های غذایی خود را در هتل میل کنند و هزینه ای اضافی نیز نپردازند.
در شهر آنتالیا مناطق مختلفی وجود دارد که هریک دارای ویژگی های مخصوصی هستند یکی از محبوب ترین و در عین حال ارزان‌ترین مناطق آنتالیا کِمِر نام دارد. این منطقه کمی از مرکز شهر آنتالیا دور است اما طبیعتی رویایی و هتلهایی لوکس دارد. حالا در منطقه‌ی کمر در آنتالیا تله کابین مجهز و جذابی ساخته‌اند که فاینداتور پیشنهاد می‌کند در طی سفرهای نوروزی خود حتما از آن دیدن کرده و استفاده نمایید. تله کابین کمر کابلی به طول 2365 متر دارد و بر روی طبیعت ناب پارک ملی کمر کشیده شده است.

بهترین زمان سفر به آنتالیا

بهترین فصل برای سفر به آنتالیا تابستان یا اواخر بهار است اما در چند سال گذشته ایرانیان بسیاری نوروز را برای سفرهایشان به آنتالیا و به ویژه کمر انتخاب کرده‌اند، بنابراین پیشنهاد می‌کنیم که اگر برای سفرهای نوروزی خود آنتالیا را در نظر دارید به هیچ وجه تله کابین کمر را از دست ندهید. همچنین توصیه می‌کنیم که حتما دوربین عکاسی خود را همراه ببرید که طبیعتی به یادماندنی در انتظارتان خواهد بود. در آخر باید بگوییم که در شهر آنتالیا 2 تله کابین وجود دارد که محبوب ترین آنها در کمر است و با نام Olympos Teleferik شناخته می‌شود.

ساعات کاری تله کابین کمر آنتالیا

10:00 تا 17:00

قیمت بلیت تله کابین کمر

بزرگسال رفت و برگشت: 25 یورو
کودکان (7 تا 12 سال): 12.5 یورو
یک طرفه برای بزرگسال: 17 یورو
یک طرفه برای کودک (7 تا 12 سال): 8.5 یورو
نوزادان تا کودکان 6 ساله: رایگان

آدرس تله کابین کمر

ترکیه، آنتالیا، کمر، محله تکیرووا، تله کابین کمر

۱۰۵۸ منابع : فاینداتور / فاینداتور
نظرات کاربران
دیدگاه
Loading