تور خارجی و تور داخلی ارزان قیمت در توریابی
تهران‌گردی رایگان به مناسبت دهه فجر

تهران‌گردی رایگان به مناسبت دهه فجر

 

بازدید از بسیاری از جاذبه های گردشگری شهر تهران به دلیل هزینه ای که در بر دارد برای برخی از نوجوانان و جوانان علاقه‌مند دشوار است به طور مثال هزینه ورودی و بازدید از برج میلاد و برج آزادی که نمادهای شهر تهران هستند کمی گران است. پس این قیبل برنامه ها و جشنواره ها می تواند فرصت خوبی برای بازدید از مکان های توریستی شهر تهران باشد.
امسال به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران، سازمان میراث فرهنگی و گردشگری استان تهران در نظر گرفته است تا از تاریخ 5 تا 30 بهمن ماه جشنواره گردشگری فجر را برگزار کند.
به گزارش خبرگزاری فارس شهرام علی‌محمدی معاون گردشگری استان تهران با بیان اینکه ارتقای نشاط اجتماعی و جلب مشارکت شهروندی در تحقق گردشگری پایدار شهری از مهم‌ترین اهداف این جشنواره است، افزود: از شهروندان و به‌خصوص جوانان و نوجوانان برای شرکت در این تورها دعوت می‌کنیم.
این جشنواره در موضوعات تهران‌گردی ادبی، هنر گردی، موزه گردی، طبیعت‌گردی، گردشگری انقلاب و بافت تهران قدیم برگزار می‌شود که شهروندان می‌توانند موضوع مورد علاقه خود را به شماره 5000203000100 پیامک کنند.
معاون گردشگری استان تهران گفت: شعار این جشنواره "نشاط و امید شهروندی" است و معرفی مقاصد کمتر شناخته شده در گردشگری شهری از اولویت‌های تورهای تهران‌گردی است و شرکت‌کنندگان در کنار بازدید از جاذبه‌های گردشگری در برنامه‌ها و مسابقات مفرح و نشاط‌آور حضور خواهند داشت. همچنین حضور در تورهای تهران‌گردی فجر برای علاقه‌مندان رایگان است و شهروندان برای کسب اطلاعات بیشتر از محورهای گردشگری فجر می‌توانند به سایت www.tehran.ichto.ir مراجعه نمایند.

 


۱۲۰۳ منابع : فاینداتور / فاینداتور
نظرات کاربران
دیدگاه
Loading