تور خارجی و تور داخلی ارزان قیمت در توریابی
سریع ترین ترن هوایی جهان در امارات

سریع ترین ترن هوایی جهان در امارات

سریع ترین ترن هوایی جهان در امارات

فراری ورلد یا دنیای فراری Ferrari World نام یک شهربازی بسیار مجهز و بزرگ است که در شهر ابوظبی در کشور امارات متحده عربی قرار دارد. در این شهربازی همه چیز شبیه به اتومبیلهای برند فراری طراحی شده‌اند به همین خاطر نام فراری را برای این تفرجگاه انتخاب کرده‌اند. بد نیست بدانید که این تفریحگاه بزرگترین شهربازی سرپوشیده‌ی موضوعی در دنیا نیز هست.
بسیاری از گردشگرانی که به دبی سفر می‌کنند از این مکان تفریحی نیز دیدن می‌نمایند تا از امکانات و سرگرمی‌هایش لذت ببرند. در میان تجهیزات و وسایل تفریحی موجود در فراری ورلد همواره ترن هوایی این مکان حرف اول را می‌زند. این ترن هوایی که آن را با نام فرمول روسی یا فرمولا روسا می‌شناسند به‌راستی سریع‌ترین ترن هوایی موجود در دنیاست.
فرمول روسی در سال 2010 میلادی در فراری ورلد قرار گرفت و تنها افراد شجاع جرات سوار شدن بر آن را دارند. این ترن هوایی در بیشترین قسمت 52 متر ارتفاع دارد و طول آن نیز به 2000 متر می‌رسد و سوارانش را با سرعت 240 کیلومتر بر ساعت جابه‌جا می‌کند. بی تردید فرمولا روسا برای افرادی که دارای بیماری‌های قلبی یا تنفسی هستند و یا بانوان باردار مناسب نیست و توصیه می‌شود کودکان و نوجوانان نیز از آن استفاده نکنند.
یکی از توصیه‌های برتر توریابی برای سفرهای نوروزی شما عزیزان سفر به امارات، شهر ابوظبی و سرزدن به شهربازی سرپوشیده‌ی فراری ورلد است و اگر شرایط و شجاعت سوار شدن بر فرمول روسی را هم دارید، می‌توانید از تجربه‌ی هیجان این وسیله‌ی مهیج نیز لذت ببرید. پیشنهاد می‌کنیم که پیش از استفاده از این وسیله خوب فکر کنید زیرا سرعت آن به قدری زیاد است که اگر دست یا گردن شما در موقعیت نامناسبی قرار بگیرد، احتمال شکستن آنها زیاد است.
هزینه بلیت شهربازی فراری ورلد
300 درهم امارات
آدرس شهربازی فراری ورلد و ترن هوایی فرمول روسی
امارات، ابوظبی، شهربازی فراری ورلد

 

 

۷۷۴ منابع : فاینداتور / فاینداتور
نظرات کاربران
دیدگاه
Loading