تور خارجی و تور داخلی ارزان قیمت در توریابی
فرودگاه بین المللی دبی

فرودگاه بین المللی دبی

فرودگاه بین المللی DXB دبی

فرودگاه بین المللی دبی – فرودگاه DXB از زمان بازگشایی خود تعداد قابل توجهی مسافر را با پرواز های امن و قابل اطمینان خود جا به جا می کند، بنا به گفته ACI این فرودگاه اولین فرودگاه برای مسافران سراسر دنیاست به طوری که هر ساله بیش از 66 میلیون مسافر از فرودگاه بین المللی دبی به 260 نقطه از 6 قاره پرواز می کنند. با توجه به رشد چشم گیر همه ساله این فرودگاه، رشد سریع این فرودگاه آن را به داینامیک ترین فرودگاه در حال رشد در دنیا بدیل کرد. دبی، شهری که به مرکز بیزینس و توریستی در دنیا مشهور شده است، دارای فرودگاهی بزرگ و مدرن نیز می باشد. فرودگاه بین المللی دبی درست به مدرنی و زیبایی این شهر لوکس و مدرن است. در ادامه با راهنمای فرودگاه بین المللی دبی و هر آنچه که برای پرواز به این فرودگاه نیاز دارید آشنا خواهید شد .


راهنمای پرواز به فرودگاه بین المللی دبی : نکاتی که همه نمی دانند
دسترسی فرودگاه بین المللی دبی : چطور به فرودگاه DXB دبی برسیم ؟
دسترسی فرودگاه بین المللی دبی : چطور از فرودگاه DXB دبی به مرکز شهر برویم ؟
امکانات فرودگاه بین المللی DXB دبی
این فرودگاه دارای امکانات مجهز و کاملی برای خط های پرواز بین المللی است و دارای 2 ترمینال می باشد.

خدمات فرودگاه بین المللی دبی

خدمات و سرویس های استراحت و ریلکسیشن در فرودگاه بین المللی دبی

سرویس المجلس

سرویس المجلس به معنای مکانی کاملا لوکس و اجتماعی با فراهم کردم محیطی کاملا آرام برای مسافرین با پرستیژ خود موقعیتی عالی برای آرامش را فراهم آورده است. المجلس پرواز را برای شما آسان می کند. هنگامی که در اتاق استراحت خود هستید المجلس کار های شما در گیت های فرودگاه را انجام می دهد، ساک و چمدان شما را تحویل می دهد و دستیار شما برای انجام فرم های پرواز خواهد بود.

ورزشگاه و سالن استخر فرودگاه بین المللی دبی

استخر شنا، جکوزی، تجهیزات کامل ورزشگاهی و میز بیلیارد در فرودگاه شاید کمی غیر معمول به نظر برسد، اما قدر آن را زمانی می فهمید که مجبور باشید ساعت ها در فرودگاه معتل شوید. علاوه بر این سالن ماساژ از دیگر امکانات این فرودگاه می باشد.

خواب در فرودگاه بین المللی دبی

اگر نیاز به خوابی عمیق و یا خواب چند ساعته برای ریلکس شدن دارید، می توانید در فرودگاه چند ساعتی را به آرامی در خوابی عمیق فرو بروید. از کابین های راحت گرفته تا سوئیت های 5 ستاره با توجه به بودجه خود می توانید از 3 مکان مهیا در فرودگاه بین المللی اوقاتی راحت و امن برای خواب داشته باشید : 1. هتل بین المللی دبی، 2. خواب در آسمان - sleep ‘n fly 3. اسنوز کیوبز – SnoozeCubes .

از دیگر خدمات فرودگاه بین المللی دبی :

خدمات اجاره ماشین در فرودگاه بین المللی دبی اگر به دنبال اجاره ماشین در مقصد مورد نظر خود هستید، در فرودگاه دبی با خیالی آسوده می توانید پیش از رسیدن به مقصد از بهترین مراکز اجاره خودرو، ماشین خود را کرایه کنید. پیش از رسیدن به مقصد خودرو مد نظرتان را با قیمتی مناسب کرایه کنید.

تبدیل ارز در فرودگاه بین المللی دبی

همانطور که انتظار دارید در گوشه به گوشه فرودگاه بین المللی دبی می توانید تبدیل ارز انجام دهید. در فرودگاه بین المملی دبی چندین مرکز تبدیل ارز وجود دارد که به شما این اجازه را می دهد تا ارز مقصد مورد نظر خود را به قیمت روز چنج کنید.مرکز بیزینس فرودگاه بین المللی دبی

برای آنهایی که کار اضطراری و مهمی در طول سفر به دبی دارند، سالن بیزینس مجهز و کاملی در هتل بین المللی دبی قرار دارد. در این سالن ها چندین اتاق جلسه، تمامی امکانات لازم منشی، دستگاه فتوکپی، فکس و تجهیزات کنفرانس قرار دارد. لازم به ذکر است که تمامی این سالن و اتاق ها مجهز به اینترنت پر سرعت نیز می باشند.

اتاق بازی کودکان در فرودگاه بین المللی دبی

اگر به همراه کودکان خود به دبی سفر می کنید، حتما به بخش امکانات خانوادگی این فرودگاه سری بزنید. زمان انتظار برای بچه ها کسل آور است و انتظار برای پرواز هم والدین و هم بچه ها را خسته می کند، در فرودگاه بین المللی دبی لازم نیست زمانی طولانی خود را قانع به نشتن بر روی صندلی کنید، سری به مرکز بازی کودکان فرودگاه بزنید و انرژی بچه ها را پیش از پرواز خالی کنید. لیستی از امکانات بامزه و مفرحی که برای کودکان جذاب و مفرح است. سالن بازی کودکان درست بین گیت B7 و B8 قرار گرفته است.

اتاق های نگهداری از کودک در فرودگاه بین المللی دبی

آیا با کودک خود سفر می کنید ؟ اتاق های مختص نگهداری کودکان با متخصصین و با پرستاران با تجربه به یاری شما خواهند آمد. تنها کافیست با یکی از گیت های اطلاعات فرودگاه بروید تا از نزدیک ترین سرویس نگهداری از کودک مطلع گردید.

انبار نگهداری از ساک و چمدان

در ترمینال های 1 و 3 می توانید چمدان و ساک های خود را به جایگاهی ایمن بسپارید و به سیاحت اماکن دیدنی دبی بروید. هزینه نگهداری برای هر 12 ساعت 40 الی 50 درهم بسته به سایز ساک و چمدان می باشد. برای استفاده از این سرویس تنها کافیست از روی نقشه در ورودی فرودگاه کمک بگیرید و انبار نگهداری چمدان را پیدا کنید.

نمازخانه فرودگاه بین المللی دبی

این فرودگاه در منطقه پارکینگ فرودگاه مجهز به اتاق نمازخانه و وضو نیز می باشد.

سالن سیگار فرودگاه بین المللی دبی

سیگار کشیدن در مراکز عمومی دبی ممنوع است و مسافرین اجازه کشیدن سیگار در سالن فرودگاه را ندارند، از این رو سالن های اسموکین و یا سیگار بسیار راحت و مجهزی در تمامی ترمینال ها وجود دارد. برای پیدا کردن یکی از آنها در هر ترمینالی که هستید تنها کافیست تا به تابلو راهنما توجه کنید. سالن سیگار فرودگاه :
ترمینال یک : در بالای گیت D12
ترمینال دو : در نزدیکی منطقه دیپارچر
ترمینال سه : در گیت های A2, A23, B7, B27, C9, C23

سرویس اینترنت رایگان فرودگاه بین المللی دبی

در تمای سالن های DXB و DWC می توانید از سرعت بالای اینترنت استفاده کنید. تنها کافیست به نت ورک DXB و یا DWC وصل شوید و بروزر خود را باز کنید تا آنلاین شوید.

دوش حمام در فرودگاه بین المللی دبی

برای همه ممکن است پیش بیاید که پیش از پرواز به دوش و یا حمامی کوتاه نیاز داشته باشند، می توانید از امکانات و خدمات کامل فرودگاه در ترمینال 3 (درست بین گیت C18 و C22 ) و (بین گیت B13 و B19) و (بین گیت A1 و A24) استفاده کنید.

تمامی خدمات و امکانات لازم برای معلولین

فرودگاه بین المللی دبی دارای تجهیزات کامل و مدرن برای افراد کم توان و معلول است. برای بهره مندی از این امکانات تنها کافیست در ابتدا این موضوع را با ایرلاین خود در جریان بگذارید.

خدمات اورژانس و درمانی

خدمات اورژانس و درمانی فرودگاه بین المللی دبی داری تیم با تجربه و ماهری هستند که با استفاده از امکانات کامل و تجارب کافی که در دست دارند نگرانی مسفران را از جهت مبتلا به بیماری برطرف نموده اند.

 

پیشنهاد توریابی:

3 روز در دبی برای اولین بار - برنامه سفر دبی

۱۶۷۱ منابع : فاینداتور / فاینداتور
نظرات کاربران
دیدگاه
Loading