تور خارجی و تور داخلی ارزان قیمت در توریابی
نقشه بهترین رستوران های بدروم

نقشه بهترین رستوران های بدروم

بدروم یکی از زیباترین نقاط توریستی ترکیه است تور ترکیه همیشه انتخاب اول گردشگران ایرانی است که می خواهند از شهرهای اروپایی دیدن کنند. تور بدروم از پر طرفدارترین تورهای ترکیه است. اگر برای یک تفریح به همراه خانواده راهی بدروم می شوید، پس از دیدن اماکن تفریحی و سواحل جذاب بدروم، باید کمی هم به فکر شکم و خوشگذرانی به سبک رستوران گردی بود. چشیدن طعم غذاهای هر شهر، بخش مهمی از تجربیات هر سفر را به همراه دارد.

در سفر با تور بدروم، بهترین رستوران های این شهر را برای صرف غذا انتخاب کنید تا خاطراتی خوش از چشیدن لذیذترین خوراک های ترکیه در یادتان باقی بماند.توریابی پیشنهاد می کند لذت خوراک ها و غذاهای ترکیه در این رستوران ها را تجربه کنید.

بهترین رستوران های بدروم به همراه نقشه دسترسی محلی

از آنجا که شهر بدروم یک شهر ساحلی است، غذاهای خوش طعم و تازه دریایی در این شهر به وفور پیدا می شود. اما شش رستوران معروف دریایی در بدروم وجود دارد که بهتر است حداقل به یکی از آن ها سری بزنید.
رستوران ممدوف یالیکاواک (دارای دو شعبه است که یکی در ساحل یالیکاواک و دیگری در مارینا قرار دارد)، سیت (محیط بسیار زیبا و امکان میل نمودن غذا بر روی عرشه یک کشتی و تماشای دریا)، میموسا، کابوک، رستوران زنجیره ای نوبو و اوفوز نام این شش رستوران است.
اما علاوه بر خوراک های دریایی، در شهر بدروم رستوران های غیر دریایی بی نظیری وجود دارد که چشیدن طعم غذاهای آن ها خالی از لطف نیست.

رستوران ممدوف یالیکاواک - Memedof Restaurant

رستوران ممدوف یالیکاواک (دارای دو شعبه است که یکی در ساحل یالیکاواک و دیگری در مارینا قرار دارد). غذاهای بسیار لذیذ ترکی در کنار موقعیت مکانی فوق العاده زیبای رستوران ممدوف در کنار ساحل بدروم منظره بینظیری در هنگام سرو غذا ایجاد میکند.

 

رستوران ممدوف یالیکاواک بدروم

رستوران کوکادون - Kocadon restaurants in Bodrum

در این رستوران می توانید بهترین غذاهای ترکی را میل نمایید. محیط رستوران کوکادون بسیار رمانتیک و زیبا است و در جای جای آن شمع های روشن و درختان موز دیده می شود. البته قیمت خوراک های این رستوران قدری زیاد است اما با توجه به طعم و کیفیت بالای غذاها ارزش امتحان کردن را دارد.

 

رستوران کوکادون

نقشه توریستی رستوران کوکادون

 

رستوران لاپشن - la pasion restaurant

یکی از ویژگی های مهم رستوران لاپشن تسلط کارکنان آن به زبان انگلیسی است تا به راحتی بتوانید نوع استیک مورد نظر خود را به آن ها شرح دهید یا سایر غذاهای دلخواهتان را انتخاب نمایید.

 

رستوران لاپشن

رستوران آرکا - Arka Restaurant & Pizzeria

در این رستوران می توانید با کیفیت ترین و خوش طعم ترین پیتزاها و فست فودها را میل نمایید و لذت ببرید. شاید باور نکنید اما با وجود آنکه در آرکا غذاهای با کیفیت و تازه ای سرو می شود، اما قیمت آن ها ارزان و مناسب است.

 

رستوران کوکادون

ماکا کیزی - Maca kizi restaurant

رستوران ماکا کیزی یکی از مشهورترین رستوران های بدروم در کنار هتل ماکاکیزی است. علاوه بر غذاهای بسیار خوشمزه و بی نظیر ترکی که در این رستوران سرو می شود، منظره بسیار عالی و چشم نوازی از ساحل و دریا از داخل این رستوران دیده می شود. ماکا کیزی به خصوص در فصل تابستان بسیار شلوغ می شود و برای صرف غذا باید از قبل میز رزرو کنید.

 

رستوران ماکا کیزی بدروم

نقشه دسترسی رستوران ماکا کیزی بدروم

رستوران میام - Miam Restaurant & Bar

در رستوران میام می توانید انواع مختلف غذاها، ازخوراک های دریایی گرفته تا کباب و حتی استیک و پاستا را سفارش دهید. این رستوران غذاهای بسیار خوش طعم و با کیفیتی دارد. همچنین نوشیدنی های متنوع و بعضا گران قیمتی نیز در میام سرو می شود. منظره زیبای ساحل لذت غذا خوردن در رستوران میام را چند برابر می کند. جالب است بدانید که میام پاتوق بسیاری از افراد مشهور نیز هست.

 

رستوران میام بدروم

نقشه توریستی رستوران میام


۱۳۰۰ منابع : فاینداتور / فاینداتور
نظرات کاربران
دیدگاه
Loading