تور خارجی و تور داخلی ارزان قیمت در توریابی
آبشار باتارا جورج لبنان

آبشار باتارا جورج لبنان

آبشار باتارا جورج لبنان

آبشارهای متعددی در سراسر دنیا وجود دارند و حتی در ایران نیز می‌توان آبشارهای زیبا را در هر گوشه و کناری از شهر و روستاها یافت؛ اما در این میان برخی از آبشارها شهرتی جهانی دارند و یا به قدری خاص و زیبا هستند که نمی‌توان به راحتی از کنارشان عبور کرد.
ما برای سفرهای نوروزی سال 98 شما یکی از فوق‌ العاده‌ترین آبشارهای دنیا را پیشنهاد می‌‌کنیم، آبشار باتارا جورج Baatara gorge waterfall که در لبنان واقع شده و در نوع خود بی نظیر است. نکته‌ای که باتارا جورج را از سایر هم‌نظیرانش متمایز می‌کند شکل ظاهری آن می‌باشد. همانطور که در تصاویر می‌بینید در باتارا جورج آن از ارتفاعی حدود 255 متر به سمت پایین سقوط می‌کند و با عبور از 3 پل به حوضچه‌ی موجود در پایین آن می‌ریزد.
ظاهر این آبشار به گونه‌ای است که گویا صخره را سوراخ کرده تا راه خود را بیابد. پس از گذشت سالهای متوالی و جریان آب در این مکان، حالا باتاراجوج یکی از قدیمی‌ترین و زیباترین آبشارهای دنیاست. لبنان زیبایی های متعددی دارد و این آبشار تنها گوشه‌ای از آنها محسوب می‌شود بنابراین اگر در تعطیلات نوروز پیش رو به لبنان سفر کنید، پشیمان نخواهید شد و همانطور که می‌بینید این دیار طبیعتی رویایی و دل نشین دارد.
بهترین زمان بازدید از آبشار باتارا جورج بهار است و البته تابستان نیز این آبشار دیدنی می‌باشد بنابراین فرصت را از دست ندهید و از همین حالا برای نوروز خود برنامه ریزی کرده و به سوی باتارا جورج زیبا رهسپار شوید.

آدرس آبشار باتارا جورج لبنان

لبنان، جاده تنورین، آبشار باتارا جورج

 

 

۸۷۳ منابع : فاینداتور / فاینداتور
نظرات کاربران
دیدگاه
Loading