تور خارجی و تور داخلی ارزان قیمت در توریابی
آبشار دره عشق چهارمحال و بختیاری

آبشار دره عشق چهارمحال و بختیاری

آبشار دره عشق در چهار محال و بختیاری

در فاصله‌ی 110 کیلومتری از شهرکرد، آبشار زیبایی جریان دارد که ارتفاعش به حدود 100 متر می‌رسد. این آبشار زیبا در نزدیکی روستایی به نام دره عشق قرار گرفته و به همین علت آن را به این نام می‌خوانند.
دره عشق یکی از مهمترین جاذبه‌های گردشگری چهار محال و بختیاری به حساب می‌آید بنابراین اگر در سفرهای نوروزی خود به سوی این سمت از کشور عزیزمان می‌روید، حتما دره عشق را هم در فهرست دیدنی‌های خود قرار بدهید. زیبایی‌های دره عشق تنها به این آبشار بلند قامت محدود نمی‌شود بلکه در جوار این آبشار دیدنی‌هایی چون باغ‌های انار و شالیزارهای بسیار زیبایی وجود دارند که چشمان هر گردشگری را به خود خیره می‌کنند.
اگر اهل پرنده نگری باشید و میانه‌ی خوبی با این جانداران دوست داشتنی داشته باشید، دره عشق مقصدی رویایی برای شما خواهد بود. اگر در تعطیلات نوروز به سمت این دیار می‌روید، توجه داشته باشید که در مناطق مرتفع‌تر هنوز هوا کمی سرد است و گیاهان تازه سر از خاک بیرون می‌آورند، پس توصیه می‌کنیم کمی لباس گرم همراه داشته باشید.
روستای دره عشق و آبشار سر به فلک کشیده‌اش مکانی افسانه‌ای برای کسانی است که می‌خواهند از تعطیلات نوروز استفاده کرده و از شهرها دور شوند و چند روزی را در دامان طبیعت سپری نمایند. خوشبختانه تورهای طبیعتگردی متعددی نیز گردشگران را به سوی دره عشق می‌برند. اگر در صدد انتخاب مقصد مناسب برای سفر هستید و هنوز مکان مورد نظر خود را نیافته‌اید، حتما از صفحه تورهای داخلی توریابیدیدن کنید.

در دره عشق امکان شب مانی در خانه‌ی روستائیان وجود دارد اما اگر اهل کمپ هستید این مکان می‌تواند تجربه‌ی خوبی را برای یک کمپ خانوادگی یا دوستانه‌ی به یادماندنی فراهم کند.
آدرس دره عشق
چهارمحال و بختیاری، شهرستان کیان، روستای دره عشق

 

۱۰۴۲ منابع : فاینداتور / فاینداتور
نظرات کاربران
دیدگاه
Loading