تور خارجی و تور داخلی ارزان قیمت در توریابی
صیر بنی یاس، جزیره ای تماشایی در امارات

صیر بنی یاس، جزیره ای تماشایی در امارات

جزیره صیر بنی یاس


شاید تا اسم امارات متحده عربی به میان می‌آید شما هم ذهنتان مانند بسیاری از دیگر ایرانیان به سوی دبی می‌رود. بی‌شک دبی برترین شهر توریستی امارات و خاورمیانه است اما در این میان مناطق دیگری نیز وجود دارند که می‌توانند مقاصد بسیار خوبی برای سفر به امارات باشند.
یکی از پیشنهادهای ما برای سفرهای نوروزی شما نیز در امارات قرار دارد. توصیه می‌کنیم که جزیره صیر بنی یاس را هم در برنامه‌های سفرهای نوروزی خود بگنجانید. این جزیره جزو ابوظبی محسوب می‌شود و در آن تفریحات و امکانات متعددی را فراهم کرده‌اند تا گردشگران بتوانند سفری خاطره انگیز را تجربه کنند.
این روزها جزیره صیر بنی یاس مقصد محبوب افرادی است که تورهای کشتی کروز خلیج فارس را خریداری می‌کنند زیرا این روزها حتما توقفی هم در جزیره صیر بنی یاس خواهند داشت. در این جزیره‌ی فوق العاده زیبا امکاناتی چون هتل، انواع تفریحات آبی، باغ وحش، سالن تیراندازی، قایق سواری، تپه نوردی و... وجود دارد. سرگرمی‌های لوکس این جزیره به اندازه‌ای است که حتما خاطراتی فراموش نشدنی را برای شما به ارمغان خواهد آورد.
اگر شما هم دوست دارید که به تعطیلات نوروزی خود رنگ تازه‌ای ببخشید و از قافله‌ی کروز سواران عقب نمانید، همین حالا می‌توانید تورهای نوروزی کشتی کروز را در توریابی ببینید و برای بازدید از جزیره صیر بنی یاس و تعطیلات خود برنامه‌ریزی کنید. از یاد نبرید که هرچه زودتر اقدام نمایید از خدمات و امکانات بهتری برخوردار خواهید شد.
جزیره صیر بنی یاس 78 کیلومتر مربع مساحت دارد به همین خاطر اگر اهل تفریحات هیجانی نباشید باز هم می‌توانید از تماشای مناظر لذت برده و در این جزیره زیبا استراحت کنید. ناگفته نماند که بهار و نوروز بهترین زمان برای سفر به امارات و جزیره صیر بنی یاس است.

 

 

۹۸۸ منابع : فاینداتور / فاینداتور
نظرات کاربران
دیدگاه
Loading