تور خارجی و تور داخلی ارزان قیمت در توریابی
موزه لباس سنتی پکن

موزه لباس سنتی پکن

شاید تا درباره‌ی چین و دیدنی‌های پکن صحبت به میان می‌آید ذهن شما هم به سمت دیوار طویل چین برود اما باید بگوییم که دیدنی‌های متعددی در شهر پکن وجود دارند که بسیاری از آنها از چشمان گردشگران ایرانی پنهان می‌مانند. یکی از این جاذبه‌های دیدنی جذاب موجود در پکن موزه لباس های سنتی در پکن Chinese traditional costume museum است.
بی‌تردید لباس‌های سنتی مردم چین در میان مردم تمامی کشورهای جهان شناخته شده است و طرفداران خاص خودشان را دارند اگر شما هم به سبک و سیاق لباس‌های سنتی کشور چین علاقه‌مند هستید، بازدید از این موزه‌ی منحصربه‌فرد را از دست ندهید. این موزه می‌تواند برای علاقه‌مندان به فشن و مد نیز جالب باشد.
پارچه‌های رنگی و سبک خاص خیاطان چینی سبب شده تا افراد زیادی از سراسر دنیا به بازدید از موزه لباس سنتی پکن تمایل نشان بدهند و از آن استقبال کنند. با مراجعه به موزه لباس های سنتی پکن می‌توانید از تماشای حدود 10000 لباس سنتی لذت ببرید که براساس فصل دسته بندی شده‌اند. همچنین خوب است بدانید که این موزه دارای بخش دیگری هم هست که در آن تصاویری جالب به نمایش در آمده‌اند. تصاویر موجود در این بخش مربوط به سال 1920 تا 1930 میلادی می‌شوند، حدود 1000 عکس را می‌توانید در این قسمت تماشا کنید و با چگونگی تغییر پوشاک در چین آشنا شوید.
شاید تصور کنید که در سفر به پکن بهتر است زمان خود را صرف گردش در مراکز خرید یا پارک‌های شهری کنید اما باید بگوییم که فرهنگ مردم چین نیز بسیار جالب است و موزه لباس سنتی چین می‌تواند گردشی خاطره‌انگیز را برایتان به ارمغان بیاورد.
آدرس موزه لباس های سنتی پکن: چین، پکن، ناحیه چاویانگ، موزه لباس سنتی پکن

 

۱۲۰۱ منابع : فاینداتور / فاینداتور
نظرات کاربران
دیدگاه
Loading