تور خارجی و تور داخلی ارزان قیمت در توریابی
چرخ و فلک چشم باکو

چرخ و فلک چشم باکو

چرخ و فلک چشم باکو

از دیرباز چرخ و فلک‌های غول پیکر طرفداران خاص خودشان را داشته‌اند. چرخ و فلک بزرگ لندن یا سنگاپور تنها برخی از این موارد هستند. اینبار شاهدیم که در باکو، پایتخت کشور آذربایجان هم چرخ و فلکی سربه فلک کشیده ساخته‌اند که آن را با نام "چشم باکو" می‌شناسند.
توصیه می‌کنیم در کنار بازدید از اماکن تاریخی و گردش در میان ساختمان‌های شهری باکو از چرخ و فلک چشم باکو هم دیدن کنید زیرا این وسیله‌ی تفریحی مدرن چشم‌اندازی از تمامی محله‌های شهر را در اختیار شما عزیزان قرار می‌دهد. برای رسیدن به این چرخ و فلک خاص باید به بلوار باکو بروید، خیابانی که شهرت زیادی در این شهر دارد.
چشم باکو یکی از جدیدترین و مدرن‌ترین دیدنی‌های تفریحی موجود در شهر باکو و چه بسا کشور آذربایجان است. گردشگران داخلی و خارجی بسیاری برای سوار شدن به این چرخ و فلک صف می‌کشند زیرا این سازه‌ی جذاب درست در کرانه‌ی دریای خزر واقع شده است و به همین خاطر مناظری زیبا و دیدنی را در اختیار بازدیدکنندگان قرار می‌دهد.
این چرخ و فلک دارای 30 کابین است که هر یک از آنها 8 نفر را در خود جای می‌دهند. اگر بلیت چشم باکو را تهیه کنید، می‌توانید یک سانس از آن استفاده نمایید که چیزی در حدود 30 تا 40 دقیقه طول خواهد کشید.
ارتفاع چرخ و فلک چشم باکو 60 متر است بنابراین اگر دچار ترس از ارتفاع هستید این مکان را به شما پیشنهاد نمی‌دهیم در غیر این صورت باید بگوییم که بی‌تردید چشم باکو سفرهای نوروزی شما را به شهر باکو فراموش نشدنی خواهد کرد.

ساعت های کاری چرخ و فلک چشم باکو: 10:00 تا 23:00
آدرس چرخ و فلک چشم باکو
آذربایجان، باکو، بلوار باکو، چشم باکو

 

۹۶۰ منابع : فاینداتور / فاینداتور
نظرات کاربران
دیدگاه
Loading