تور خارجی و تور داخلی ارزان قیمت در توریابی
رستوران هوایی ایران در شاندیز مشهد

رستوران هوایی ایران در شاندیز مشهد

لذت غذا خوردن در رستوران‌های مختلف می‌تواند زیبایی سفر را چندین برابر کند. گردشگران همیشه در سفرهای خود سعی دارند تا متفاوت‌ترین و جالب‌ترین رستوران‌ها را امتحان کنند. ممکن است فضای داخلی عاشقانه، میز و صندلی‌های رنگارنگ و یا حتی نمای زیبای ساختمان یک رستوران سبب جذب گردشگران به آن بشود. برخی گردشگران نیز دوست دارند غذای خود را در رستورانی با فضای باز میل کنند.

همیشه زیبایی، مجلل بودن و یا حتی کیفیت خوب غذا نمی‌تواند گردشگران را به خود جلب کند بلکه گاهی متفاوت بودن ممکن است دلیل خوبی مراجعه مسافران به رستورانی کوچک و قدیمی بشود. رستوران‌های معلق به ما این امکان را می‌دهند تا در فضایی کاملاً متفاوت و جدید غذا بخوریم. این رستوران‌ها در دنیا بسیار پرطرفدار هستند بیشتر مشتریان آن را افراد جسور و هیجان طلب تشکیل می‌دهند. در بیش از 50 کشور دنیا مانند ترکیه، هند، عربستان و بیشتر کشورهای اروپایی رستوران هوایی وجود دارد.
غذا خوردن در رستوران معلق شاندیز مشهد را تجربه کنید. البته در تهران خیابان تجریش، دربند، خیابان اسدالهی ،خیابان حسینی، بوستان گلابدره نیز کافه رستوران معلق گلابدره تهران میزبان علاقه مندان است.کشور عزیزمان ایران به صنعت ساخت رستوران‌های معلق دست یافته و اولین رستوران هوایی ایران در فروردین 1396 در شهر توریستی شاندیز مشهد در استان خراسان رضوی به بهره‌برداری رسید. این رستوران ساخت ایران است و حدود 6 تن وزن دارد و ظرفیت 28 نفر میهمان و 6 نفر خدمه دارد. در این رستوران 34 عدد وسیله گرمایشی نصب شده است تا در روزهای سرد نیز امکان پذیرای از گردشگران را داشته باشد. میهمانان حدود یک ساعت در رستوران هستند. در زمان سرو غذا موسیقی زنده نیز اجرا می‌شود و در همه‌ی وعده‌های صبحانه و ناهار و شام این رستوران آماده ارائه سرویس است.

ایران بعد از بلژیک دومین کشوری است که رستوران معلق در جهان را دارد. در این رستوران فری تعبیه شده است که ظرفیت گرم نگه‌داشتن 40 پرس غذا را دارد درصورتی‌که در پیشرفته‌ترین رستوران معلق بلژیک تنها دسرهای ساده سرو می‌شود. هزینه حضور هر نفر در این رستوران 70 هزار تومان است. گردشگران می‌توانند انواع کباب‌ها را در این رستوران نوش جان کنند.
برای ایجاد هیجان بیشتر در رستوران معلق مشهد بخشی را به نصب "بامجی جامپینگ" اختصاص داده‌اند. این قیمت در بخش جایگاه گارسون قرار دارد. وجود بام جی جامپینگ سبب جذب بیشتر گردشگران جوان شده است. دوست داران این ورزش می‌توانند از ارتفاع 35-40 متری پرش بام جی را تجربه کنند.


تمام رستوران‌های معلق دنیا توسط جرثقیل بالا برده می‌شوند. که این امر خطرات مربوط به خود را دارد و هزینه بیشتری را تحمیل می‌کند. رستوران معلق مشهد به‌وسیله سازه‌ای که از جنس تاور است و با آخرین استانداردهای دنیا مطابقت دارد بلند می‌شود و در ارتفاعی مشخص ثابت می‌ماند.

کمربندهای ایمنی هوشمند تعبیه شده در آن بسیار مجهزتر از نمونه‌های خارجی آن هست.لازم به ذکر است تمامی میهمانان در زمان صرف غذا در رستوران هوایی مشهد بیمه شده‌اند.

نشانی رستوران هوایی/ معلق شاندیز:

مشهد، کیلومتر 10 جاده شاندیز مشهد، دهکده شاندیز

 

پیشنهاد توریابی:

10 وسیله رایگان در هتل مشهد که از آن بی اطلاع اید

همه شما باید درباره مشهد، شهر مقدس ایران بدانید

۲۱۱۴ منابع : فاینداتور / فاینداتور
نظرات کاربران
دیدگاه
Loading