تور خارجی و تور داخلی ارزان قیمت در توریابی
بروسوا پارکی رویایی در بلغارستان

بروسوا پارکی رویایی در بلغارستان

پارک بروسوا در شهر صوفیه بلغارستان

شهر صوفیه پایتخت کشور بلغارستان است که یکی از مهمترین مقاصد سفر ایرانیان محسوب می‌شود. این شهر قدمت زیادی دارد به همین خاطر بناهای تاریخی متعددی در آن در اختیار بازدیدکنندگان قرار گرفته است اما هم‌وطنان ایرانی اغلب بازدید از مکان‌های طبیعی و زیبا را به بازدید از مساجد و کلیساهای کهن ترجیح می‌دهند به همین خاطر اینبار پیشنهاد می‌کنیم که اگر در تعطیلات نوروز به شهر صوفیه می‌روید، از پارک بروسوا Borisova gradina دیدن کنید.
این پارک قدیمی‌ترین و مشهورترین پارک این شهر است و فضایی رویایی را در اختیارتان قرار می‌دهد. توجه داشته باشید که برخی این مکان را با نام پارک صوفیه می‌شناسند بروسوا در سال 1884 میلادی ساخته شد و آن را برای بزرگداشت یاد و نام بوریس سوم Boris III of Bulgaria بروسوا نام نهادند. بوریس سوم تزار بلغارستان بود و پس از استعفای پدرش به سلطنت رسید.
اگر پارک بروسوا را برای بازدید انتخاب کنید، می‌توانید در گذرگاه‌های زیبایش قدم بزنید و از تماشای درختان سربه‌فلک کشیده لذت ببرید، با در کنار دوستانتان روی نیمکت‌ها نشسته و دمی تازه کنید و زیبایی‌های پارک را در قاب تصویر خود بگنجانید.
گذشته از فضای وسیعی که این پارک در اختیارتان قرار می‌دهد و پوشش گیاهی جذابش، نکته‌ی دیگری هم در رابطه با پارک بروسوا وجود دارد که آن را شگفت‌انگیزتر کرده است؛ وجود بناهای کوچک و بزرگی که با هدف زیباسازی پارک در آن ساخته شده‌اند و یا روزگاری از آنها استفاده می‌شده است، بازدید شما را از بروسوا در شهر صوفیه خاطره انگیزتر می‌کند.
بنابراین اگر به صوفیه سفر می‌کنید و دوست دارید کمی از بناهای تاریخی دور شوید، پارک بروسوا انتخاب مناسبی برای شما خواهد بود. همچنین اگر قصد خرید تور مسافرتی بلغارستان را دارید و هنوز این کار را انجام نداده‌اید می‌توانید با مراجعه به صفحه‌ی تور نوروزی بلغارستان همین حالا رزرو خود را انچام داده و از قیمت‌ها مطلع شوید.

آدرس پارک بروسوا

بلغارستان، شهر صوفیه، بلوار درگن تسانکوف، پارک بروسوای صوفیه


۱۲۵۰ منابع : فاینداتور / فاینداتور
نظرات کاربران
دیدگاه
Loading