تور خارجی و تور داخلی ارزان قیمت در توریابی

تور دبی زمستان 1402

تور دبی زمستان

تور دبی زمستان یکی از پرطرفدارترین تورهای دبی است. زیرا دبی شهری گرم به شمار می‌رود، به طوری که در تابستان نمی‌توان در طول روز در خیابان‌ های آن قدم زد. گرمای هوا در تابستان به قدری زیاد است که شاید کمتر کسی بخواهد در این فصل به این شهر سفر کند. در مقابل هر چه به فصل پاییز نزدیک می‌شویم و هوا خنک‌ تر می‌شود تور دبی طرفداران بیشتری پیدا می‌ کند و به همان نسبت قیمت‌ ها هم بالا می‌رود. با این اوصاف طبیعی است که قیمت‌ها در زمستان بیش از هر فصل دیگری باشد.

تور دبی زمستان

جاهای دیدنی دبی در زمستان

دبی شهری فوق‌ العاده دیدنی است. در تور دبی و در زمستان می‌ توانید تفریحات زیر را در این شهر انجام دهید و از دیدنی های دبی بازدید کنید:
• گشت زنی در پارک البرشا پوند (Al Barsha Pond Park)
• تماشای ابادی‌ ها در القدره (Al Qudra)
• سیر در تاریخ در بخش قدیمی شهر دبی
• پیاده روی در میان نخل‌ها
• گردش در ساحل جمیره
• گشت زنی در پارک ملی مشرف (Mushrif)
• عبور از کانال ۲/۳ کیلومتری دبی

قیمت تور دبی زمستان

قیمت تور دبی در زمستان نسبت به دیگر فصول سال بیشتر است. زیرا افزایش تقاضا در این فصل موجب افزایش قیمت هتل‌ ها و بلیط هواپیما می‌شود. در واقع همان طور که تعداد متقاضیان برای سفر به دبی بیشتر می‌شود صاحبان هتل‌ ها و آژانس‌ های مسافر بری قیمت‌ ها را بالا می‌برند. پس پیشنهاد می‌شود قبل از خرید تور دبی به مدت چند روز یا حتی چند هفته قیمت‌ ها را چک کنید تا بتوانید با قیمتی مناسب‌ تر تور را خریداری نمایید.
در کل نوع پرواز، نوع خط هواپیمایی، ساعت و روز پرواز، قیمت بلیط را تعیین می‌کند. مثلا در روزهای وسط هفته قیمت‌ ها کمتر و در روزهای آخر هفته که ایام تعطیل است قیمت‌ ها بیشتر است.

قیمت تور دبی
حال اگر قبل از خرید تور دبی زمستان، ویزای امارات را داشته باشید می‌ توانید از تور لحظه آخری استفاده کنید. در این صورت با پرداخت قیمتی کمتر از دیگر اوقات می‌توانید همان امکانات و کیفیت را دریافت نمایید. گاهی اوقات تخفیف‌ ها به قدری زیاد است که واقعا ارزش رزرو را دارد. تنها کافی است در یک بازه مشخص تقریبا هر روز سایت مورد نظر را چک کنید تا متوجه تور لحظه آخری شوید.

بهترین زمان سفر به دبی

بهترین زمان سفر به دبی

با اینکه در کل زمستان بهترین زمان برای سفر به دبی و لذت بردن از دیدنی‌ های آن است اما در این فصل نیز روزهایی وجود دارد که از دیگر ایام بهتر است. اگر تنها به آب و هوا اهمیت می‌دهید، بهتر است در اواسط زمستان که اوج سرما در ایران است عازم سفر به امارات شوید. بدین ترتیب می‌توانید هم از دست سرمای زمستان ایران فرار کنید و هم از گرمای تابستان دبی در امان باشید.
اما اگر علاوه بر آب و هوا پارامترهایی مثل تعطیل بودن ایام هفته نیز برایتان مهم است می‌توانید سفر خود را به اواخر زمستان یا حتی اوایل بهار موکول نمایید. با اینکه قیمت‌ ها در ایام تعطیلات نوروز زیاد است اما شهر دبی حال و هوای دیگری دارد.
Loading